Kategorier
Aktuelt

Møtereferat Januar 2017

Så var vi igang igjen med nytt år, og nye muligheter. Hele 25 av klubbens medlemmer møtte forventningsfullt opp til årets første møte på Varatun Gård, 12. Januar. Her ble vi blant annet vist manne- og kvinne-rumpe fra Sola Flyplass, og selvfølgelig var det Ingeborg Skrudland som gledet oss med hennes unike og spennende bilder. Det var veldig interessant å se bildene, og det som skjedde bak kullissene i forbindelse med hennes utendørs utstilling “Farfars Hage” i Njåskogen. Vi gleder oss til hennes neste prosjekt!

Ingeborg Skrudland
Ingeborg Skrudland

Det var fritt motiv i foto konkurransen i Januar:

Farge (10 bilder): 1. Cato; 2. Laila; 3. Nina C

Sort/hvitt (6 bilder): 1. Odd Inge; 2. Helge

Prosjektør (36 bilder): 1. Cato (Månedens bilde); 2. John S og Oddvar; 3. Cato – Antatte bilder: John S, Odd Inge (x2), Oddvar (x2), Helge (x2) og Laila

 

Visits: 19