Kategorier
Aktuelt

Møtereferat Februar 2017

Medlemsmøtet i Februar var kombinert med Årsmøte for Sandnes Fotoklubb (9 Feb). John B ledet de 18 oppmøtte medlemmene igjennom den formelle del av årsmøtet. Klubben kan vise til et aktivt program i 2016 med nærmere 40 aktive medlemmer. Klubben økonomi er robust, og lover godt for et spennende program i 2017. Styret ble gjenvalgt for 2017. Et forslag til endring av klubbens vedtekter ble besluttet utsatt og styret vil komme tilbake med et revidert forslag i løpet av våren, der de gjeldene konkurranse regler vil bli adskilt fra klubbens vedtekter.

Et spennende programmet, med mange inviterte foredragsholdere er på plass for 2017, og vil bli publisert på klubbens hjemmesider.

I klubb konkurransen for Februar var der åpent tema, med følgende resultater:

Papir Farge: 1. Bård; 2. Laila; 3. John B; antatt: Nina C

Papir Sort/hvitt: 1. Bård; 2. Oddvar; 3. John B; antatt: Nina C

Prosjektør: 1. Oddvar (Månedens Bilde); 2. Thomas S; 3. Ragnar; antatt: Bård, Eddi (2x), Thomas S,      John B, Oddvar, John S (2x), Else Karin og Randi

Visits: 23