Kategorier
Møtereferater

Møtereferat november 2018

Rundt 20 av klubbens medlemmer hadde møtt opp til klubbens siste ordinære møte i 2018 (torsdag 8. november). På programmet sto en eksklusiv fremvisning av serien “Island – vilt og vakkert” som tidligere i høst ble vist på Megleren i Sandnes. John S hadde gjort en fremragende jobb med å sette sammen bildematerialet basert på foto fra turens deltagere (John S, Thomas, Oddvar, Arild, Rolf Kenneth og Cato), samt å forsterke inntrykket med utsøkt musikk. Veldig gjerne på tur igjen !

Klubbkonkurransen:

Farge (19 bilder, bundet motiv – stilleben): 1. Odd Inge Worsøe (månedens bilde), 2. Oddvar Johnsen, 3. John Sirevåg, Antatt: Arild, Britt H og Ragnar

Sort/hvitt (24 bilder): 1. Odd Inge Worsøe, 2. Geir Dørheim, 3. Geir Heen, Antatt: Odd Inge, Roy, Cato og Britt H

Visits: 28