Kategorier
Møtereferater

Møtereferat September 2018

Klubbens medlemsmøte ble avholdt på Varatun Gård, torsdag 13. september. 24 av klubbens medlemmer hadde møtt opp for å la seg inspirere og prate om løst og fast. På programmet hadde vi vært så heldig å få besøk av Geir Kampen som viste oss sin ferske kreative serie “Søstre”. Serien var fotografert i og rundt Grødalandstunet. Igjen lot vi oss imponere av Geir’s magiske reise i en blanding av still foto og film. Utrolig å se, og høre om den tidkrevende prosessen (2 år) der alle de små detaljer var viktige, og så å finne musikk som underbygger stemningen i framvisningen – Mektig imponert !

Klubbkonkurransen:

Farge (34 bilder): 1. Isabelle Morterud (månedens bilde), 2. Harald Lygren, 3. John Sirevåg, Antatt: Isabelle, John B, John S, Leif B, Oddvar, Odd Inge (2x), Lars og Harald L

Sort/hvitt (32 bilder): 1. Lars Røssland, 2. Odd Inge, 3. Harald L, Antatt: Monika, Oddvar (2x), Olav F(2x), Cato og John S

Visits: 38