Kategorier
Møtereferater

Møtereferat februar 2020

Sandnes Fotoklubb avholdt medlemsmøtet i februar på Varatun Gård, torsdag 13. februar. Dette møtet var også klubbens årsmøte for 2019, der klubben kunne se tilbake på et aktivt år. Det var godt oppmøte med 26 av klubbens medlemer tilstede.

John Bjørklund var ordstyrer og tok oss igjennom de forskjellige postene for årsmøtet. En kan nevne at klubben hadde 11 medlemsmøter i løpet av året, og arrangerte 2 overnattingsturer. Mange lokale fotografer har presentert bildene sine i løpet av året. Klubben har god økonomi, og ser fram til et aktivt program i 2020.

I klubb konkurransen var det åpent motiv i begge klassene:

Farge (30 bilder): 1. John Bjørklund, 2. Roy Storvik, 3, Cato Berge, antatt: Anne Ø, Harald L, Britt H, Cato, John S, Oddvar, Roy S

Sort/hvitt (22 bilder): 1. Cato Berge (månedens bilde), 2. Anne Øverås, 3. Olav Thu, antatt: BrittH, Odd Inge, Oddvar, Harald L

Views: 36