Kategorier
Aktuelt Møtereferater

Referat nettmøte 2. april 2020

Grunnet smittevernstiltak i forbindelse av Korona viruset, kunne Sandnes Fotoklubb ikke avholde klubbmøtet på vanlig måte, og det ble isteden holdt som nettmøte ved bruk av Microsoft’s Teams program. 13 av klubbens medlemmer deltok på møtet og kommenterte de premierte bildene som framkom etter visning og avstemning på FaceBook. Med at all avstemning var utført på forhånd var der god tid til å kommentere de premierte bildene. Møte formen fungerte veldig bra, og vil bli gjentatt neste måned.

Resultatet fra klubb konkurransen april 2020:

Farge (36 bilder): 1. Cato Berge, 2. Steinar Barmen, 3. Anne Øverås, Antatt: Thomas (2x), Oddvar, Olav T, Anne Ø, Cato, Geir D, Laila

Sort/hvitt (34 bilder): 1. Cato Berge (Månedens Bilde), 2. Anne Øverås, 3. Cato Berge, Antatt: Thomas, Anne Ø, Olav T, Odd Inge, Roy S, Laila, John S, Oddvar, Bård G

Visits: 47