Kategorier
Aktuelt Møtereferater

Møtereferat klubbmøte 10. september 2020

Sandnes Fotoklubb’s medlemsmøte i september ble avholdt torsdag 10. september på Varatun Gård. 18 av klubbens medlemmer var tilstede og fikk ta del i en mektig reise inn i Norges fjellheim. Lasse Sirevåg hadde satt sammen en kreativ presentasjon av bilder fra en Norgestur (“Skal hilse fra fjellet”) som noen av klubbens medlemmer var på i september 2019 (Harald Lygren, Olav Thu, Rolf Øyen, John Sirevåg og Cato Berge). John Sirevåg ga først en kort introduksjon til turen før Lasse viste serien sin – som ble godt mottatt av de fremmøtte.

Resultater fra klubb konkurransen:

Farge (bundet motiv – Eventyr, 20 bilder): 1. Laila Røberg (Månedens bilde), 2. Olav Thu, 3. Oddvar Johnsen, Antatt: Nina K, Olav T, Cato og Else Karin

Sort/hvitt (fritt motiv, 24 bilder): 1. Odd Inge Worsøe, 2. Roy Storvik, 3. Roy Storvik, Antatt: Cato (2x) Oddvar (2x) og Odd Inge

Visits: 69