Kategorier
Møtereferater

Møtereferat klubbmøte 8. april 2021

Nok en gang ble klubbmøtet avholdt på Teams torsdag 8. april. Hele 23 av klubbens medlemmer deltok på møtet og det var nok green-screen prosjektet til John Sirevåg som trigget nysgjerrigheten. John hadde laget en kreativ fremstilling av bilder fra noen av turene/prosjektene sine, og hadde fått hjelp av Lasse Sirevåg til å lage en film reportasje ala David Attenborough. Filmen var satt sammen av 3 bildebrev (høsttur på høyfjellet 2020, hvalsafari i Troms 2020 og hans siste fugleprosjekt i nærmiljøet 2021) og besto av utallige flotte og inspirerende bilder. Well Done !

I månedskonkurransen ble resultatet:

Farge (30 bilder): 1. Bård Grødeland, 2. Olav Thu og 3. Olav Thu; Antatt: Cato, John S, John B (2x), Anne Ø og Oddvar

Sort/hvitt (30 bilder): 1. Odd Inge Worsøe, 2. Roy Storvik og 3. Olav Thu; Antatt: Olav T, John B (2x), John S, Harald F, Anne Ø og Oddvar

Visits: 138