Kategorier
Møtereferater

Referat fra klubbmøte – 21. april 2022

Det var hele 22 av klubbens medlemmer som møtte opp på klubbmøte på Varatun Gård den 21. april for å få seg en spennende tur gjennom Dolomittene i Italia. John Sirevåg (med god hjelp av Lasse Sirevåg) hadde satt sammen en inspirerende samling av bilder (med tilhørende musikk) fra mektige Dolomittene. Bildene ble tatt på en 3 ukers tur som John S, Olav og Cato gjennomførte høsten 2021 (sept/okt). Etter en flott innledning med informasjon om turen, ble de oppmøtte “bergtatt” av den flotte og dramatiske naturen her i nordlige del av Italia, der nok Val Gardena og Cortina var turens høydepunkt.

Resultater fra klubbkonkurransen i april 2022:


Farge (26 bilder): No. 1 – John Bjørklund, No. 2 – Stig Vidar Hovland og No. 3 – John Bjørklund; Antatte bilder: John S (2x), Elin R, Laila og Olav T

Sort/hvit (23 bilder): No. 1 – Elin Rønnekleiv (Månedens Bilde), No. 2 – Cato Berge og No. 3 – Olav Thu; Antatte bilder: Ragnar, Espen, Olav T og Elin R

Visits: 83