Kategorier
Møtereferater

Referat fra medlemsmøtet – 21. september 2023

Så var det nytt medlemsmøte i Sandnes Fotoklubb der 17 av klubbens medlemmer møtte opp. Denne kvelden ga Helge oss en grundig gjennomgang av planen for klubben’s tradisjonelle høsttur som denne gang går til Fotofjosen i Bjoa (helgen 20. – 22. oktober).

Ellers på programmet for kvelden viste Cato en bildeserie fra de 3 fototurene han hadde vært på så langt i 2023. Først fra en tur til Lofoten, Vesterålen og Andøya sammen med John S og Olav, deretter en tur til Irland sammen med John S og Oddvar. De siste bildene var fra en varm tur til Spania i august.

Resultater fra månedskonkurransen:

Farge (17 bilder): No. 1 – John Sirevåg (Månedens bilde), No. 2 – Cato Berge og No. 3 – Stig Vidar Hovland; Antatte bilder: Roy (2x) og Olav T

Sort/hvitt (17 bilder): No. 1 _ Roy Storvik, No. 2 – John Sirevåg og No. 3 – Olav Thu; Antatte bilder: Roy, John S og Oddvar

Tema (speilinger/speilbilde, 19 bilder): No. 1 – John Sirevåg, No. 2 – Olav Thu og No. 3 – Ragnar Myklebust; Antatte bilder: Kjell Magne, John S og Roy

Visits: 100